همکار شما در واردات و خرید کالا از چين 

همکار شما در واردات و خرید کالا از چين 

فهرست سایت

خرید و واردات هر نوع دستگاه آلات صنعتی نو و دست دوم از چین

واردات دستگاه نو و دست دوم از چین

واردات دستگاه از چین
واردات دستگاه از چین

واردات دستگاه نو و دست دوم از چین

همان طور که می‌دانید امروز استفاده از دستگاه های نو و دست دوم جای دستگاه های جدید و تازه وارد شده را گرفتن -واردات دستگاه نو و دست دوم با قیمت پایین ترین نسبت و دیگر دستگاه‌ها دارند و شرکت‌های تولیدکننده می‌توانند به راحتی با هزینه کمتری این دستگاه‌ها را خریداری کند.اما ما در این مقاله قصد داریم در مورد واردات دستگاه نو و دست دوم از چین صحبت کنیم و بگوییم در هنگام واردات شما باید چه نکاتی را رعایت نمایید!؟

واردات دستگاه های نو و دست دوم از کشور چین به چه صورت انجام می شود؟

همانطور که میدانید کشور چین یکی از کشورهای تجاری بسیار بزرگ در دنیا محسوب می‌شود که واردات دستگاه نو و دست دوم به کشورهای مختلف را توسعه داده است و ماشین آلاتی از جمله ماشین آلات کشاورزی پزشکی و دیگر موارد را سالیانه از کشور چین به انواع کشورها جهان چون کشور ایران وارد می کند. واردات دستگاه نو و دست دوم از چین مثل دستگاه های چون تزریق‌پلاستیک برش لیزر تراش و بسته بندی پلاستیک و انواع دیگر دستگاه در خط تولید کشور چین انجام می‌شود و پس از آن با هزینه کمتری نسبت به دستگاه های جدید و در کشورهایی چون ایران صادر می‌شود،در زمانی که تجار می خواهد با استفاده از تجارت این دستگاه ها را وارد ایران کنند نیازمند شرکت های صادرات و واردات هستند تا بتوانند با استفاده از این شرکت‌ها در هزینه کمتر بتوانند محصولات را وارد ایران نماید.در این حالت یکی از بهتر شرکت ها شرکت واردات صادرات علی والا می باشد، که با داشتن تجربه های بسیار زیاد در صورت واردات می‌تواند به تجار تازه وارد کارهای بسیار زیادی را آموزش دهد.

واردات دستگاه بسته بندی از کشور چین

امروزه با توجه به افزایش نیازهای کارخانه ها و مراکز تولیدی بازار از لحاظ دستگاه بسته بندی بسیار نیازمند شده است که دستگاه بسته بندی محصول تولید شده در انواع کشورها وارد ایران می‌شوند. بسیاری از تجار در زمان واردات کالاهای نو و دست دوم از چین اقدام واردات دستگاه های بسته بسته‌بندی می‌کنند و پس از آن، آنها را در بازار به فروش می‌رساند در بعضی از کارخانه جات و بعضی از شرکت‌ها که توانایی خرید محصولات نو را ندارند و با خرید این محصولات نیازهای روزانه خود را رفع می‌کند و محصولات جدیدی را روانه بازار می کند.

واردات دستگاههای ورزشی از کشور چین

احساس نیاز بسیاری از مردم به ورزش باعث خرید دستگاه های ورزشی چینی چون دستگاه تردمیل یا دوچرخه های ثابت شده که در سال‌های اخیر این نوع محصولات در اوج خرید بازار قرار گرفته است، بسیاری از باشگاه ها و مراکز ورزشی امروزه به دنبال خرید عمده محصولات ورزشی هستند و همچنین خرید محصولات از کشور چین را انتخاب می‌کند این افراد در واقع برای این کار می‌توان از کارشناسان با تجربه از شرکت علی والا کمک بگیرند و با هزینه کم تر واردات دستگاه های نو و دست دوم از چین آغاز نمایند. در زمانی که تجار های تازه وارد میخواهند وارد ها دستگاه های نو و دست دوم از چین را آغاز نمایند، شرکت علی والا با تجربه‌ای که دارا است کمک می‌کند تا هزینه‌های کمتری در گمرکات یا حمل و نقل آنها را پرداخت نمایند و پس از آن بتوانند با وارد کردن محصولات سود بسیار خوبی را به دست آورد.

وارد کردن ماشین ها از چین آنقدر که به نظر مردم می آید سخت نیست و واردات ماشین آلات از چین با صرفه جویی در هزینه های می‌تواند مزایای بسیار زیادی به همراه داشته باشد، در این حال ما در این مقاله قصد داریم در مورد واردات دستگاه های نو و دست دوم از چین صحبت کنیم که در ادامه بیشتر در مورد آنها توضیح خواهیم داد و می‌گوییم که چگونه باید شما این کارها را به روش ساده انجام دهید!

انواع ماشین آلات وارداتی از کشور چین

کشور چین برای افرادی که به دنبال وارد کردن ماشین آلات نو و دست دوم از چین می باشند دنیایی از امکانات را فراهم کرده. ماشین آلات وارداتی از چین طیف وسیعی از صنایع مختلف را در خود جای داده اند ماشین هایی چون ماشین آلات صنعتی ساختمانی صنایع غذایی کارخانه ها و ماشین های بسته بندی که هر کدام از آنها کارکرد متفاوتی دارد.

 ماشین آلات کشاورزی که شامل ماشین آلات خاکبرداری ماشین بعد بذر پاشی ماشین آلات پرورش بذر و دیگر موارد می باشد که هر کدام می تواند کمک بسیار خوبی برای کشاورزان به حساب آید که با وارد کردن دستگاه دسته دوم کشاورزان با هزینه کم می توانند این دستگاه ها را خریداری نمایند.

ماشین آلات صنعتی دستگاه های حفاری خاکبرداری ماشین آلات باربری کامیون ها و ماشین آلات بتنی هستند که هر کدام از آن ها می‌توانند در ساختمان سازی خاکبرداری شن ریزی بتن ریزی و دیگر موارد استفاده شوند که در این صورت کارگران یا ناظران اصلی محصولات واردات دستگاه های نو و دست دوم و از چین را انجام می دهند.

علاوه بر این گزینه هایی که اعلام شد انواع طبقه بندی دقیق برای ماشین آلات وارد دستگاه نو و دست دوم از کشور چین به ایران وجود دارد که هدف مختلف برای هر کدام از آن ها ساخته شده تا مورد استفاده قرار گیرند.

در زمان وارد کردن ماشین آلات نو و دست دوم از چین به کشور ایران باید مقررات خاص داخلی و استاندارد رعایت شود ایران در زمینه واردات و دستگاه ها دارای پارامترهای بسیار متفاوت و زیادی می باشد که باید تمامی آنها رعایت شود تا بتوانید این محصولات را وارد کشور نمایید. در زمانی که شما تمامی مقررات گمرکی واردات محصولات برای کشور ایران را رعایت نکنید جریمه‌های سنگین شامل حال شما خواهد شد.همچنین این نکته مهم است به یاد داشته باشید که در زمان وارد کردن ماشین آلات نو و دست دوم از چین برای خرید محصولات شما باید سابقه بسیار زیادی را دارا باشید تا بتواند مقررات کامل را در هنگام تولید وسایل بر روی محصولات شما اعمال کند اما در صورت عدم انجام این کار منجر به خواهد شد تا ضررهای مالی جبران ناپذیری به شما وارد شوند و همچنین توقیف کالا توسط مقامات گمرکی برای شما جریمه های سنگینی به وجود آورد در این صورت همه ی تجار تازه وارد باید تمامی این مقررات را انجام دهند تا بتوانند یک محصول را به راحتی و بدون هیچگونه دردسر وارد ایران نمایند.

در بعضی از موارد واردات ماشین آلات نو و دست دوم طبق استانداردهای مشخص انجام میشه و در زمان واردات ماشین آلات از چین همانند انواع تراکتورهای خاص وسیله‌های نقلیه موتوری تریلرها لوازم برقی شما باید دستورالعمل های گمرکی را به طور کامل انجام نماید و در نظر داشته باشید که گمرک ایران مقررات خاص خود را برای واردات انواع ماشین آلات نو و دست دوم از چین دارد و در بعضی از آنها شما نمی توانید انواع مختلف ماشین آلات را به ایران وارد نمایید. برای اطمینان از اینکه ماشین آلاتی که شما وارد ایران می کنید با تمامی استانداردها و پارامترهای لازم مطابقت داشته باشند شما می توان از شرکت ها برای خرید خود مشاوره هایی را دریافت نمایید تا دیگر مشکل برایتان پیش نیاید.شما میتوانید از شرکت‌های واردکننده چون شرکت علی والا برای واردات ماشین‌آلات نو ودسته دوم از چین اقدام نمایید که این شرکت دارای سابقه‌ای بسیار زیاد در این حرف حساب دارد و میتواند کمک های بسیار زیادی را به شما ارائه دهد..

ضمانت در مورد قطعات جایگزین ماشین آلات وارداتی از کشور چین

در زمانی که شما اقدام به واردات ماشین آلات نو و دست دوم از چین می کنید باید قطعات جایگزین و ضمانت‌های منبع خرید خود را در نظر بگیرید. پیشنهاد ما برای شما این می باشد که کمک زیادی به شما می کند قبل از ثبت سفارش شرایط در زمان خاص خاص خود بهتر است که قطعات یدکی رایگان را از کشور چین دریافت نمایید و در صورتی که وارد کننده مایل به اخذ هزینه‌های حمل و نقل باشد ممکن است گران تر از قطعات دیگر برای شما هزینه اعمال شود.

همیشه سیع ما برای واردات ماشین های نو و دست دوم از چین این است که از افراد برای نصب قطعات یدکی و نصب دستگاه استفاده نمایید که در موارد فروشندگان ماشین آلات چینی خدمات نصب را نیز به شما ارائه می دهد. قبل از آن که شما واردات دستگاه نو و دست دوم از کشور چین را آغاز نمایید و آن را از آن کشور خارج کنید این آموزش را خدمت شما ارائه می‌دهند در این صورت مشکلی نمی باشد.امروزه شرکت‌های مختلف کارکنان فنی درست و صحیحی ندارند و یا حتی با شرکت‌های تعمیر و نگهداری در ایران نیز مشارکت نخواهد کرد که در این صورت شرکت‌ها در خدمات خود محدود خواهد شد و قادر به آوردن محصولا نیستند . مشکل اصلی این فرایند می‌تواند خسته کننده و ضرر آور باشد پس از این صورت شما در هنگام واردات ماشین آلات نو و دست دوم از چین تمامی اطلاعات نصب و نگهداری ماشین آلات را از کارخانه تولید کننده جویا شوید تا دیگر نگرانی هایی در هنگام واردات و پس از نصب این دستگاه ها در کارخانه های تولیدی ایران نداشته باشید.

آزمایش‌های لازم عملکرد و کنترل کیفیت ها

در زمانی که تاجران واردات ماشین های نو و دست دوم از چین را انجام می دهند در واقع توصیه می شود که یک بازرس کیفیت عملکرد تمامی حالت‌های دستگاه‌ها را انجام دهد.در غیر این صورت یک اشتباه می‌تواند میلیون‌ها دلار هزینه بر روی دوش تاجران یا خریداران ایرانی بگذارد و همیشه مطمئن شوید که دستگاه‌ها کاملا سالم می باشند.در واقع فقط شما باید هزینه حمل و نقل و کیفیت اصلی را تست نمایید که بازگشت ماشین های معیوب به چین حمل کردی بسیار بزرگ و پیچیده ای را به همراه دارد که در درجه اول اگر ماشین آلات را بازگردانیم مقامات گمرکی چین اجازه نمی‌دهند که محموله به کشور شما به کشور چین باز گردد و پس از آن اگر در بازگشت ماشین‌آلات موفق شوید شانس بسیار کمی برای دریافت پول پرداختی خود دارید. در این حالت بهتر است که قبل از دریافت هرگونه واردات ماشین آلات نو و دست دوم از چین عملکرد و کنترل کیفیت ها را به طور کلی بر روی انها انجام دهید تا دیگر مشکلاتی برای آن ها وجود نداشته باشد و شما تنها کاری را که میتوان انجام دهید. این است که از یکی از بازرسان مستقر در چین کمک بگیرید که علاوه بر این ها در حین بازرسی شما باید مراقب باشید که در موقع آزمایش عملکرد اتفاقی برای ماشین های شما صورت نگیرد

همچنین اگر خطا یا معیوب کارکرد دستگاه های دریافتی شما مشخص شد شما به راحتی می توانید آن ها را در آنجا که برطرف نموده اید و یادداشت کنید که استخدام تکنسین در ایران برای انجام این کارها می تواند هزینه زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. در این صورت حفظ هنجارهای کیفیت سخت گیر خواهد و پولی که به سختی به دست آوردی را می توانید برای ماشین های ذخیره برنامه این گزینه ها اطلاعاتی که ضعیف شد مربوط به واردات دستگاه های نو و دست دوم از چین است اما بهتر از این ها در زمانی که شما می‌خواهید کارهای معمولی چون کفش را وارد ایران نمایید. بهتر است در مورد کیفیت های آن ها اطمینان خاطر را پیدا کنید و از روی برنامه‌های خود پیش بروید تا دیگر مشکلات در هنگام واردات نداشته باشید . در حالت کلی شما می توانید با استفاده از شرکت های واردات صادر کمک‌بگیرید تا دیگر مشکلاتی در این صورت برایتان پیش نیاید.که از این شرکت ها واردات صادرات شرکت علی والا است که سالیان می‌تواند کمک های زیادی در هنگام تجارت برای شما انجام دهد و مشکلات شما را به راحتی حل نماید.

همیشه اهداف واردات خود را برنامه ریزی نمایید

در زمان شروع فرایند همیشه بهتر از در مورد آنچه می خواهید انجام دهید و برنامه‌ریزی را طی کنید. از یک سو و می‌تواند به راحتی به هدف های مورد نظر دست پیدا کنید و منبع ارزان قیمت واردات ماشین آلات نو و دست دوم را در چین پیدا نمایید که در این صورت نیاز نیست به دنبال انواع تولید کننده های مختلف با رنج قیمت های متفاوت بگردید به غیر از این ها شما نیاز نیست که دیگر کارهای تان را عجولانه انجام دهید زیرا شما در زمانی که در مورد واردات کالاهای نو و دست دوم از چین برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهید و با استفاده از همان برنامه ریزی کارهایتان را پیش ببرید دیگر نگرانی برای عقب افتادن هزینه‌های یا صرف هزینه‌های بیشتر نخواهید داشت.در واقع در هنگام واردات کالاهای مختلف به ایران ممکن است هزینه‌های بسیار زیادی برای شما تحمیل شود که در زمانی که برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشید می‌تواند در مورد بسیاری از این هزینه ها صرفه جویی های لازم را انجام دهید

سعی نمایید با یک فروشنده بسیار خوب و قابل اعتماد همکار شوید

علاوه بر اینها همیشه بهتر است فرهنگ بازار چین را درک کنید در زمانی که این کار ها را انجام دهید در حفظ رابطه با تامین کننده اصلی می‌تواند کمک های بسیاری کنید. اگر شما بتوانید زبانی را که به طور گسترده در بازارهای چین صحبت می‌شود را یاد بگیرید می‌تواند تاثیرات بسیار زیادی در تجارت شما بگذارد اما در غیر این صورت شما می توانید از مترجم ها برای صحبت کردن در این مکان ها کمک بگیرید اما ممکن است که آن تاثیر اصلی را بر روی مشارکت و همکاری هایتان نداشته باشد.


کشور چین کشوری ابر قدرت اقتصادی

امروز در سال‌های اخیر رشد اقتصادی کشور چین به قدری چشمگیر بوده که این کشور را جزء ۱۰ کشور برتر دنیا در زمینه تولید محصولات مختلف می‌شناسند. در واقع کشور چین در زمینه اقتصادی بی وقفه رو به جلو حرکت می کند که امروزه این کشور با تمامی غول های اقتصادی دنیا در حال رقابت است و این مسئله باعث محبوبیت این کشور در بازار جهانی شده. ایران یکی از کشورهایی می باشد که بهترین سهم واردات خودرو به کشور چین اقتصاد داده و علیرغم وجود تحریم‌های موجود در کشورهای اروپایی کشور چین همچنان رابطه دوستانه خود را با ایران به طور کامل حفظ کرده . این مسئله باعث شده تا روابط تجاری بین ایران و چین به قدر بالا بگیرد که تجار سالیان متوالی و محصول های مختلف بسیار زیادی را به ایران وارد نمایند

چرا واردات کالا از چین برای کشور ایران سودآور است؟

امروزه کشور چین محصولات خود را با پیشرفت تکنولوژی بسیار زیادی و در عین حال قیمت کم و حالت های جدید در بازار تولید و به فروش می‌رساند و همین امر موجب شده تا تاجران کشورهای مختلفی چون ایران به واردات دستگاه های نو و دست دوم از چین بپردازند و محصولات دیگری به غیر از دستگاه‌ها را وارد ایران نمایند. این‌کشور محصولات را با کیفیت بسیار بالا در جهان تولید می کند و جایگاه مناسبی به همین حالت رسیده است .برای کشورهای پیشرفته در این زمینه می‌تواند با محصولات چینی بسیار سودآور باشد که ایران امکان دسترسی به همین محصولات را دارد علاوه بر بحث تحریم‌ها هزینه واردات ماشین های صنعتی از چین بسیاری از کشورهای مشابه دیگر کمتر می باشد پس از تاجران می‌توانند با قیمت بسیار پایین و مقرون به صرفه واردات محصولات را سالیانه به طور کامل انجام دهند

هزینه های واردات از کشور چین به ایران شامل چه هزینه هایی هستند؟

در مواقعی که شما هزینه هایی برای واردات دستگاه نو و دست دوم از چین پرداخت میکنید بستگی به موارد زیادی اما این هزینه‌ها به طور کلی شامل قیمت کالای خریداری شده در کشور چه ما کشور مبدا از هزینه‌هایی که برای بازرسی کالا پرداخت می‌شود هزینه‌های مربوط به گمرک ثبت سفارشات انواع ارزها هزینه‌های مربوط به حمل و نقل از هزینه‌های مربوط به انبارداری هزینه‌های مربوط به ترخیص کالا و همچنین هزینه‌های مخصوص بیمه‌ای که شما از بیمه بار استفاده میکنید دقیقاً بار های تولید شده خود را بیمه می کنید تا اگر در هنگام حمل و نقل یا وارد کردن به کشور آسیب به آن ها وارد شد بیمه بتواند تا حدی از خسارات شما را جبران نماید بعضی از زمان ها برخی از این هزینه ها مشهور و تخفیف و بعضی از آنها محافل معاف خواهند شد که می تواند هزینه نهایی شما را بسیار زیاد تحت تاثیر قرار دهند در این صورت نوع کالاهایی که می‌تواند در ردیف کالاهای تخفیف قرار بگیرد بسیار زیاد است..

واردات جزئی از چین شامل چه محصولات و کالاهایی می باشد؟

امروزه با نگاهی به محصولات مختلف در خواهید یافت که بخش عظیمی از این محصولات کالاهای مورد نیاز انواع کارخانجات و صنایع عمده به حساب می آید اما برخی از صنایع عمده کشور ما نیازمند محصولات جزئی می باشد. در زمانی که تاجران اقدام به محصول واردات محصولات جزئی می کنند در واقع بخش عظیمی از نیازهای کشور ما را رفع می نمایند و پس از آن می‌توانند تولید کننده های داخلی محصولات مشابه و بسیار زیادی را تولید نمایند تجاران در واقع فعالان اقتصادی به حساب می‌آید به منظور پوشش دهی ی خاص کشور کارهای مختلفی را انجام می‌دهند. اما برخی از این محصولات جزئی عبارت است از موبایل و لوازم جانبی کامپیوتر ها قطعات لوازم پلاستیکی وسایل مورد نیاز برای خیاطی لوازم خانگی انواع وسایل روشنایی و لامپ نوازان جانبی اتومبیل پارچه و انواع مختلف و پیچ و مهره که هر کدام از آنها می‌تواند نیاز هر کدام از خانه‌ها یا کارخانه‌های تولید در داخل کشور باشد که امروزه بسیاری از تجارت اقدام به واردات و جزئی محصولات به ایران کردند و سعی دارند این روش را بسیار گسترش دهند تا بتوانند بسیاری از نیازهای بازار امروزی را حل نمایند.

اما در آخر شما باید بدانید که اقدام به وارد کردن محصولات مختلف به ایران کار بسیار آسانی نیست و شما باید تجربه‌های بسیار خاصی در این را بدست آورد و به غیر از آن شما می توانید با شرکت واردات و صادرات علی والا همکاری نماید تا بتواند از تجربه‌های آن ها بسیار استفاده نمایید. بهتر نوع واردات در جهان واردات دستگاه نو و دست دوم از چین به حساب می ایند که بسیاری از کشورها به غیر از کشور ایران در حال دریافت انواع محصولات دستگاهی از کشور چین می باشد که شما میتوانید به غیر از واردات دستگاه های نو و دست دوم از چین دستگاه‌های و قطعات جزئی را نیز به کشور وارد نمایید و این محصول را به صورت عمده در بازارهای ایرانی به فروش برسانید...

تنظیمات کوکی
این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه مرور بهتری را به شما ارائه دهد.
می‌توانید همه آن‌ها را بپذیرید یا انواع کوکی‌هایی را انتخاب کنید که خوشحال هستید اجازه دهید.
تنظیمات حریم خصوصی
هنگام مرور این وب‌سایت، کوکی‌هایی را که می‌خواهید اجازه دهید انتخاب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که برخی از کوکی ها را نمی توان خاموش کرد، زیرا بدون آنها وب سایت کار نمی کند.
ضروری است
برای جلوگیری از اسپم این سایت از Google Recaptcha در فرم های تماس خود استفاده می کند.

این سایت همچنین ممکن است از کوکی ها برای تجارت الکترونیک و سیستم های پرداخت استفاده کند که برای عملکرد صحیح وب سایت ضروری هستند.
خدمات گوگل
این سایت از کوکی‌های Google برای دسترسی به داده‌هایی مانند صفحاتی که بازدید می‌کنید و آدرس IP شما استفاده می‌کند. خدمات Google در این وب سایت ممکن است شامل موارد زیر باشد:

- نقشه های گوگل
داده محور
این سایت ممکن است از کوکی‌ها برای ثبت رفتار بازدیدکنندگان، نظارت بر تبدیل تبلیغات، و ایجاد مخاطبین، از جمله از:

- تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل
- ردیابی تبدیل تبلیغات گوگل
- فیس بوک (متا پیکسل)